Dlaczego warto wybrać nasz żłobek?

1. Tworzymy nasz żłobek z pasji i miłości do dzieci.

Pasja i miłość do dzieci pozwala nam realizować się w pracy z maluchami a przede wszystkim stworzyć im wspaniałe warunki pobytu. Ciągle się rozwijamy i doskonalimy, aby nasze maluchy były szczęśliwe.

2. Stawiamy na jakość opieki, nie na ilość dzieci.

U nas w żłobku dbamy o to aby Państwa dzieci były szczęśliwe, dopilnowane i jak najwięcej wyniosły na przyszłość z pobytu u nas. Zależy nam na ogólnym rozwoju maluchów, dlatego też organizujemy różne zajęcia rozwijające motorykę, wyobraźnię, kreatywność a także intelekt maluchów.

3. Mała grupa dzieci, duża ilość opiekunów.

Grupa może liczyć maksymalnie 15 maluchów, taka ilość sprawia że dzieci mało chorują, co jest bolączką wielu innych żłobków. Mała grupa pozwala także na prawidłowe zaspokajanie potrzeb dziecka. W małej grupie, dzieci mniej odczuwają negatywne skutki rozstania z rodzicami, gdyż zawsze opiekun ma dla nich czas. U nas w żłobku maksymalnie na pięcioro maluchów przypada jeden opiekun. Takie proporcje pozwalają nam mówić z pełną odpowiedzialnością, że prowadzimy indywidualną opiekę nad maluchami.

4. Nasz żłobek nie łączy się z przedszkolem.

Naszym kolejnym wielkim atutem jest to, że znajdujemy się w domku jednorodzinnym bez oddziałów przedszkolnych. Nasze dzieci nie maja styczności z innymi. Pozwala to także zmniejszyć ryzyko chorób.

5. Pięknie urządzone i doskonale wyposażone  pomieszczenia.

W odróżnieniu od innych żłobków dbamy nie tylko o prawidłową opiekę nad maluchami, ale również o estetykę i wyposażenie naszego żłobka. Masze maluchy mają do dyspozycji doskonale wyposażoną w różnego rodzaju zabawki salę. Mamy również biblioteczkę z książkami i grami rozwijające dzieci w różnych kierunkach. Nasza sypialnia także jest doskonale wyposażona, a przy tym cudownie wygląda. Dzieci śpią w łóżeczkach, a nie na niewygodnych leżakach. W łóżeczkach są wysokiej jakości materace, pościel jest pościelą medyczną, również bardzo dobrej jakości. Każde dziecko ma swoje łóżko, materac, komplet pościeli i poszew. Wszystko to sprawia, że maluchy śpią zdrowo i świetnie odpoczywają.

6. Własny ogrodzony ogród i codzienne spacery

Nasz żłobek może pochwalić się, również własnym ogrodem. Dzięki temu ciepłe dni możemy spędzać na świeżym powietrzu. Na wiosnę z maluchami sadzimy różne roślinki, doglądamy je, a później zjadamy własne plony. Jest to również forma rozwoju i doskonalenia dzieci. Poza pobytem na ogrodzie, dzieci wychodzą codziennie na spacery. Spacer jest naszym codziennym rytuałem. Na spacery chodzimy cały rok, nie tylko w lecie, ale również zimą i jesienią. Jest to wielkim naszym atutem, jesteśmy jedynym żłobkiem w okolicy, którego dzieci wychodzą codziennie, przez cały rok na spacery.

7. Liczne zajęcia dla dzieci i pomoc specjalistów dla rodziców 

Jesteśmy żłobkiem, który chce ciągle się rozwijać i doskonalić, tak aby być najlepszym i jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dzieci w naszej placówce uczestniczą w licznych zajęciach tj. język angielski, muzykoterapia, globalne czytanie, dogoterpia, nauka gry na bębnach, sensomotoryka prowadzona przez fizjoterapeutę dziecięcego, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty z udziałem zwierząt, zajęcia plastyczne. Wszystko to sprawia, że nasze dzieci są bardziej rozwinięte, mniej wstydliwe, bardziej zaradne i obyte. Rodzice naszych maluchów mogą liczyć na rady naszego psychologa, logopedy i fizjoterapeuty. Zajęcia dla dzieci oraz porady specjalistów są świadczone w ramach czesnego.

Podsumowując jeśli zależy Państwu na wszechstronnym rozwoju dziecka, doskonałej opiece, na jakości usług, cudownym otoczeniu w którym przebywa Wasza pociecha, na szacunku i miłości do Waszych dzieci zapraszamy do nas. Gwarantujemy zadowolenie. Przyjdź i sprawdź nas