Dlaczego warto wybrać nasz żłobek?

Dlaczego warto oddać dziecko pod naszą opiekę:

1. Tworzymy nasz żłobek z pasji i miłości do dzieci.

Pasja i miłość do dzieci pozwala nam realizować się w pracy z maluchami a przede wszystkim stworzyć im wspaniałe warunki pobytu. Ciągle się rozwijamy i doskonalimy, aby nasze maluchy były szczęśliwe.

2. Stawiamy na jakość opieki, nie na ilość dzieci.

U nas w żłobku dbamy o to aby Państwa dzieci były szczęśliwe, dopilnowane i jak najwięcej wyniosły na przyszłość z pobytu u nas. Zależy nam na ogólnym rozwoju maluchów, dlatego też organizujemy różne zajęcia rozwijające motorykę, wyobraźnię, kreatywność a także intelekt maluchów.

3. Mała grupa dzieci, duża ilość opiekunów.

Grupa może liczyć maksymalnie 15 maluchów, taka ilość sprawia że dzieci mało chorują, co jest bolączką wielu innych żłobków. Mała grupa pozwala także na prawidłowe zaspokajanie potrzeb dziecka. W małej grupie dzieci mniej odczuwają negatywne skutki rozstania z rodzicami, gdyż zawsze opiekun ma dla nich czas. U nas w żłobku maksymalnie na 4 maluchów przypada jeden opiekun. Takie proporcje pozwalają nam mówić z pełną odpowiedzialnością że prowadzimy indywidualną opiekę nad maluchami.

4. Nasz żłobek nie łączy się z przedszkolem.

Naszym kolejnym wielkim atutem jest to że znajdujemy się w domku jednorodzinnym bez oddziałów przedszkolnych. Nasze dzieci nie maja styczności z innymi. Pozwala to także zmniejszyć ryzyko chorób.

5. Pięknie urządzone i doskonale wyposażone pomieszczenia.

W odróżnieniu od innych żłobków dbamy nie tylko o prawidłową opiekę nad maluchami ale również o estetykę i wyposażenie naszego żłobka. Masze maluchy mają do dyspozycji doskonale wyposażoną w różnego rodzaju zabawki salę. Mamy również biblioteczkę z książkami i grami rozwijające dzieci w różnych kierunkach. Nasza sypialnia także jest doskonale wyposażona, a przy tym cudownie wygląda. Dzieci śpią w łóżeczkach a nie na niewygodnych leżakach. W łóżeczkach są wysokiej jakości materace, pościel jest pościelą medyczną również doskonałej jakości. Każde dziecko ma swoje łóżko, materac i komplet pościeli. Wszytko to sprawia że maluchy śpią zdrowo i świetnie odpoczywają.

6. Własny ogrodzony ogród.

Nasz żłobek może pochwalić się również własnym ogrodem. Dzięki temu ciepłe dni możemy spędzać na świeżym powietrzu. Na wiosnę z maluchami sadzimy różne roślinki, doglądamy je, a później zjadamy własne plony. Jest to również forma rozwoju i doskonalenia dzieci.

7. Organizujemy wiele zajęć i szkoleń dla dzieci i rodziców.

Jesteśmy żłobkiem który chce ciągle się rozwijać i doskonalić tak aby być najlepszym i jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania. Organizujemy zajęcia dla dzieci takie jak język angielski, muzykoterapię, globalne czytanie i wiele innych. Dbamy również o Państwa, nasz żłobek organizuje szkolenia z pierwszej pomocy, prowadzone przez ratownika medycznego. Szkolenia takie dla naszych Rodziców są albo bezpłatne albo za symboliczną opłatą. Zajęcia dla dzieci natomiast są opłacana w ramach czesnego.

8. Tworzymy indywidualną historię pobytu dziecka w żłobku.

Dla nas każde dziecko jest niezapomniane i wyjątkowe, dlatego też chcemy je zapamiętać i zapisać w historii naszego żłobka. Stworzyliśmy tablicę z pamiątkowymi zdjęciami naszych maluchów, a także księgę absolwentów. Chcemy również aby nasze maluchy również o nas pamiętały dlatego też każdy nasz absolwent dostaje wiele pamiątek z pobytu u nas. Jedną z takich pamiątek jest tworzona przez cały pobyt dziecka u nas książka sensoryczna.
Podsumowując jeśli zależy Państwu na wszechstronnym rozwoju dziecka, doskonałej opiece, na jakości usług, cudownym otoczeniu w którym przebywa Wasza pociecha, na szacunku i miłości do Waszych dzieci zapraszamy do nas. Gwarantujemy zadowolenie. Przyjdź i sprawdź nas